Дата: 09.12.2021 09:32

Кількість платників Горностаївської ДПІ зросла

Станом на 1 грудня 2021 року на обліку в Горностаївській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та
м. Севастополі
перебуває 734 суб’єкти господарювання, з яких 396 – фізичні особи-підприємці, 338 – юридичні особи.

Упродовж 11 місяців до бізнес-середовища долучилися ще 96 суб’єктів підприємницької діяльності – 7 юридичних осіб і 89 фізичних осіб – підприємців. Варто зазначити, що зростання кількості платників істотно впливає на обсяги податкових надходжень до місцевого бюджету.

За цей же період припинили свою діяльність з тих чи інших причин 4 підприємства та 40 бізнесменів.

Податківці нагадують, що в умовах обмежувальних заходів особливо актуальною і зручною є електронна взаємодія з контролюючим органом. Саме тому фахівці податкової інспекції закликають платників використовувати для отримання адміністративних послуг дистанційні форми комунікації, а податкову звітність подавати за допомогою Електронного кабінету.

Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі