Дата: 03.12.2021 14:34

Фото без описуФото без описуФото без опису

17 грудня 2021 р. на базі Світлиці ОЦНТ Херсонський обласний Центр народної творчості планує відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Солом’яне Різдво».

Тематика виставки: традиційні різдвяні вироби з соломи, сіна, інших природних матеріалів – павучки, дідухи, зірки, ангелики, авторські ляльки – персонажі Різдвяного вертепу, декоративні панно з використанням натуральних матеріалів, тканин, ниток та ін. Також Херсонський обласний Центр народної творчості  спільно з працівниками онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні оголосили обласну культурно-мистецьку благодійну акцію «ДоброДар».

На першому етапі акції обласний Центр народної творчості проводить збір новорічно-різдвяних добродарчиків - сувенірних виробів, виготовлених руками майстрів громади,  закладу культури чи освіти. На другому етапі акції надані вироби декоративного мистецтва будуть реалізовані протягом грудня в групі ОЦНТ «Культура – це ми!», на відкритті Головної Новорічної ялинки області, під час роботи обласної Різдвяно-новорічної виставки «Солом’яне Різдво» у Світлиці ОЦНТ, на інших святкових заходах та групах у Facebook.

В цих заходах взяли участь майстрині Центру культури та дозвілля Горностаївської селищної ради Панченко Тетяна Вікторівна Ольгинська філія ЦКД та Петренко Олена Олександрівна Великоблаговіщенська філія ЦКД.