ГОРНОСТАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ПОСАДОВОЇ ОСОБИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 03.12.2021 10:22

ГОРНОСТАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНОЇ  ПОСАДИ  ПОСАДОВОЇ  ОСОБИ МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ:

Головного спеціаліста    відділу соціального  захисту населення  Горностаївської селищної ради

Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», Кодексу законів про працю України, та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра - спеціаліста, стаж роботи  не менше 3-х років, досвід роботи у сфері соціального захисту населення, досконале володіння державною мовою та досконале володіння персональним комп’ютером.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення у газеті «Сільські новини», а саме, до 17.00 години 03 січня 2022 року включно.

За додатковою інформацією звертатися: смт Горностаївка,   вул. Покровська, 145, Телефон: 4-12-49.    (Соломонова Марія Дмитрівна  0992928759)