Дата: 29.11.2021 14:05

До бюджету Горностаївської територіальної громади надійшло

понад 55,7 мільйона гривень податків і зборів

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом 10 місяців нинішнього року платники податків сплатили до бюджету Горностаївської селищної територіальної громади понад 55,7 млн гривень податків і зборів.

Значне місце у доходах місцевого бюджету традиційно займає податок на доходи фізичних осіб – більш як 28 млн гривень. Крім того, суттєво            наповнюють бюджет місцевої громади надходження від податку на майно, якого сплачено 14,6 млн гривень, а також від сплати єдиного податку  суб’єктами господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування – близько 10,4 млн гривень.

Варто зазначити, що сприяють позитивній динаміці загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету, перш за все, злагоджена робота податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінне ставлення до сплати податкових зобов’язань безпосередньо платників податків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі