Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Горностаївської селищної ради

Дата: 29.11.2021 11:11

ГОРНОСТАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

23.11.2021                                                                                                       № 214

Про  проведення конкурсу на

заміщення вакантної  посади

головного  спеціаліста  відділу

освіти, культури, молоді та спорту

апарату Горностаївської селищної ради

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті управління Горностаївської селищної ради, затвердженого розпорядженням селищного голови від 31.10.2017 року № 62 «Про  проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті управління селищної ради», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  головного  спеціаліста

відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Горностаївської селищної ради.

1.  Встановити термін подання документів для участі в конкурсі: 30(тридцять)

календарних днів від дня опублікування оголошення.

1. Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади   головного

спеціалістів  відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Горностаївської селищної ради опублікувати в районній газеті «Сільські новини» та на офіційному веб-сайті Горностаївської селищної ради, додаток 1.

1.  Затвердити склад конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення

вакантної  посади головного  спеціалістів  відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Горностаївської селищної ради, додаток 2.

1.  Затвердити перелік питань з урахуванням специфіки вакантних  посад

головних спеціалістів  відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Горностаївської селищної ради, додаток 3.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                               Д.В.Ляхно

Додаток  1

від 23.11.2021  № 214

Оголошення

ГОРНОСТАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНОЇ  ПОСАДИ  ПОСАДОВОЇ  ОСОБИ МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ:

Спеціаліста  відділу  освіти, культури, молоді та спорту апарату Горностаївської селищної ради

Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», Кодексу Законів про Працю, та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом не менше одного року, досвід роботи у сфері трудового законодавств, досконале володіння державною мовою та досконале володіння персональним комп’ютером.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення у газеті «Сільські новини», а саме, до 16.00 години 24 грудня 2021 року включно.

За додатковою інформацією звертатися: смт Горностаївка,   вул. Покровська, 145, Телефон: 4-12-49.    (Соломонова Марія Дмитрівна  0992928759

Спеціаліст І категорії

загального відділу                                                   Соломонова М.Д.

від  23.11.2021214

Склад конкурсної комісії

по проведенню конкурсу на заміщення вакантної  посади головного спеціалістів  відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Горностаївської селищної ради

Голова комісії

Пащина Марина Степанівна               – секретар ради, голова  комісії;

Заступник голови

Фролов Роман Анатолійович             – керуючий справами (секретар)

виконкому селищної ради,

заступник голови комісії;

Секретар

Соломонова Марія Дмитрівна           - спеціаліст І категорії загального відділу

члени комісії:

Смілянська Анна Геннадіївна    –       головний спеціаліст  відділу з

юридичних  питань та державної

реєстрації апарату селищної ради,

секретар комісії;

Кирпота Валентина Яківна               – начальник  відділу освіти, культури,

молоді та спорту апарату

селищної ради;

Спеціаліст І категорії

загального відділу                                                   Соломонова М.Д.

Додаток  3

від  23.11.2021 №214

Перелік питань з урахуванням специфіки вакантної посади

головного  спеціаліста  відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Горностаївської селищної ради

1.  Складники та рівні освіти.

2.  Рівні повної загальної середньої освіти.

3.  Освіта осіб з особливими освітніми потребами.

4. Наглядова (піклувальна) рада закладу освіти.

1. Рівні повної загальної середньої освіти.
  2. Система забезпечення якості освіти.

7.  Моніторинг якості освіти.

8.   Порушення академічної  доброчесності .

9.   Зовнішнє незалежне оцінювання.

10. Атестація педагогічних працівників.

11. Сертифікація педагогічних працівників.

12. Категорії учасників освітнього процесу.

13. Громадський нагляд (контроль) у сфері освіти.

14. Психологічна служба та соціально-педагогічний патронаж у системі

освіти.

15. Атестація педагогічних працівників.