Херсонський обласний центр зайнятості інформує !
Дата: 24.11.2021 15:52
Кількість переглядів: 390
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04400788/21d4a462b109dad6c367eb6b65566786.jpg)
З метою демонстрації можливостей професійної (професійно-технічної) освіти, її важливості для економіки України та повсякденного життя, а також підвищення її престижу з 22 по 26.11.2021 року проходить Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти.
У рамках проведення заходу у четвер, 25.11.2021 року, запрошуємо всіх зацікавлених осіб до онлайн екскурсії Херсонським центром ПТО ДСЗ та майстер-класу за професією
«Швачка». На завершення буде проведений онлайн-конкурс:
«Найкреативніший відгук про захід Тижня професійної освіти у Херсонському центрі ПТО ДСЗ».
Долучайтеся, буде змістовно й атмосферно!
Онлайн-участь за посиланням:
Номер кімнати:
336 506 1394
Пароль: 1
Початок о 10:00 год.
« повернутися