Горностаївська селищна рада Херсонської області повідомляє про розроблення проекту регуляторного акту «Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються КНП «Горностаївська центральна лікарня»»

Дата: 23.10.2021 10:01

Згідно вимог статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Горностаївська селищна рада Херсонської області повідомляє про розроблення проекту регуляторного акту «Про затвердження  тарифів  на платні  послуги, які  надаються  КНП  «Горностаївська  центральна  лікарня»».

Проект регуляторного акту разом із аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Горностаївської селищної ради Херсонської області в мережі Інтернет за веб посиланням: https//gornostaivska-gromada.gov.ua, у розділі «Регуляторна діяльність».

Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на електронну пошту: selihnarada@ukr.net, за телефоном 4-12-49 або подаються особисто.

Строк для прийняття зауважень та пропозицій – один місяць з дня оприлюднення цього повідомлення.

Контактна особа: Ткаченко Р.Є., Кошель А.Л.