Ми роду козацького діти, землі української цвіт

Дата: 18.10.2021 15:31

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Осінній місяць, багатий і щедрий на врожаї та свята: Свято Покрова обраний Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День Захисника України, які ми відзначаємо 14 жовтня.

Напередодні свята до бібліотечно-бібліографічного відділу смт Горностаївка завітали учні 8-го класу (класовод Хомич О.О.) та 7 – го класу ( класовод Іконнікова Л.В.) Горностаївського ЗО на цікавий захід «Ми роду козацького діти, землі української цвіт».

Учні зацікавлено і з уважністю слухали розповідь про історію виникнення козацтва, бойові, ратні подвиги, хоробрість і відвагу українських козаків.

Юні гості брали участь у «козацьких розвагах» де  мали можливість позмагатись у спритності та силі, приймали участь у конкурсах та історичній вікторині "Чи знаєте ви історію України?"

Треба зазначити, що дівчатка ні в чому не поступалися хлопчикам і це не дивно, тому що в сучасній українській армії гідно несуть службу чимало представниць прекрасної половини людства.

Галасливі та задоволені учні обіцяли, що обов’язково ще прийдуть до бібліотеки, до нових цікавих книг, приємних несподіванок і привітних бібліотекарів.