Дата: 28.08.2021 11:57

27-28 серпня 2021 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено серпневу педагогічну нараду (далі – Нарада):

27 серпня 2021 року – для директорів закладів освіти Горностаївської селищної ради;

28 серпня 2021 року: для заступників директорів з навчальної роботи  та заступників директорів з виховної роботи (онлайн-наради за допомогою онлайн-платформи ZOOM).

27 серпня 2021 року на серпневій педагогічній нараді  був присутній селищний голова Ляхно Дмитро Валерійович, який зосередив увагу директорів закладів освіти Горностаївської селищної ради на забезпеченні сталої роботи закладів освіти Горностаївської селищної ради, виконанні законодавства в частині дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), вакцинації працівників закладів освіти Горностаївської селищної ради.

Кирпота Валентина Яківна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради, розпочала Нараду з питань забезпечення реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної освіти», кадровому забезпеченні, акцентувала увагу керівників закладів освіти на векторах успіху, перспективах та викликах розвитку освіти Горностаївської ОТГ.

Про результати перевірки готовності закладів освіти Горностаївської селищної ради до нового 2021/2022 навчального року та організацію харчування здобувачів освіти та вихованців у закладах освіти Горностаївської селищної ради інформувала Сіденко Є.Л., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

Про результати зовнішнього незалежного оцінювання за 2021 рік здобувачів освіти 11 класу закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради та перспективи розвитку інклюзивної освіти повідомили Ковалюк Світлана Миколаївна та Кіщук Яна Олександрівна,  головні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради.

28 серпня 2021 року заступникам директорів з навчальної та виховної роботи (у ході проведення онлайн-нарад за допомогою онлайн-платформи ZOOM) начальником та головними спеціалістами відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради звернуто увагу на організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, а саме: виконанні навчальних програм, якості викладання навчальних предметів, контролем навчальної, виховної роботи, наступності при переході з дошкільної у початкову, з початкової до середньої ланок вихованців та здобувачів освіти, веденні шкільної документації, зокрема класних журналів, результатах зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, інклюзивному навчанні.

За результатами серпневої педагогічної наради визначені завдання для закладів освіти Горностаївської селищної ради на 2021/2022 навчальний рік.