20 червня в місті Херсон відбувся багатожанровий конкурс дитячої творчості «Top voice of summer» («Кращий голос літа»)

Дата: 23.06.2021 09:55

20 червня в місті Херсон відбувся багатожанровий конкурс дитячої творчості «Top voice of summer»  («Кращий голос літа»). Вихованці зразкової вокальної студії «Ластівочка» не тільки підкорили серця глядачів, але й вразили своєю майстерністю журі. Наші «Ластів’ята» серед чотирьох десятків учасників  конкурсу вокалістів  влаштували просто «зорепад» гран-прі. У своїх вікових категоріях Каріна Гузь і Ксенія Керей завоювали гран-прі, а Маргарита Пташенчук та Ліза Марухіна отримали гран-прі двічі!!! Але і це ще не все. Дарія Савченко, Андрій Багжанов та Єлизавета Карпеченко у своїх вікових категоріях вибороли перші місця. Тож загалом на сім учасників девять нагород!

Дякуємо нашим вокалістам за їх натхненну роботу під час репетицій, дякуємо керівнику студії, заслуженому працівнику культури України Хоменко Любові Василівні, за відданість творчості. Ваші творчі «муки» втілились у такий шалений успіх.

Дякуємо, дякуємо і ще раз дякуємо!