Дата: 05.05.2021 11:38

У закладах освіти Горностаївської селищної ради проведено заходи, приурочені Дню охорони праці, який відзначається щороку 28 квітня.

Для здобувачів освіти 1-4 та 11 класів були проведені відкриті уроки, лекції, бесіди, виховні години, вікторини, інтерактивні ігри, конкурси малюнків на теми: «28 квітня – День охорони праці», «Безпечна праця – право кожної людини», «Охорона праці – запорука життя», Закон України «Про охорону праці», «Надзвичайні ситуації в школі під час перерви», «Профілактика та попередження нещасних випадків під час навчання та в побуті», «Безпечний, розумний дім», «Що потрібно знати про пожежу?», «Дотримуйся правил безпеки»,  а для 5-9 класів (у дистанційному режимі) – презентації, перегляд повчальних мультфільмів, онлайн-бесіди, онлайн - обговорення, виготовлення колажів на дистанційних уроках інформатики.

У результаті проведеної роботи здобувачі освіти засвоїли достатній та необхідний рівні знань і умінь для безпечного перебування в навколишньому середовищі, елементарні норми поведінки у надзвичайних ситуаціях і запобігання пожежам, що виникають через необережне поводження з вогнем.

Всі вищезгадані заходи у закладах освіти Горностаївської селищної ради проведені з дотриманням протиепідемічних вимог в частині запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2.