A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Нерухоме майно в подарунок: чи подавати декларацію?

Дата: 28.04.2021 08:44
Кількість переглядів: 48

Якщо у 2020 році фізична особа отримала у спадщину (дарунок) від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення нерухоме майно, то дохід у вигляді вартості цього майна не оподатковується.

          Разом із тим, для застосування зазначеного порядку оподаткування між обдарованим та дарувальником повинен бути укладений договір відповідно до норм Цивільного кодексу України.

          У такому випадку подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі - декларація) не потрібно, але за відсутності інших підстав, коли подання декларації є обов’язковим. Наприклад, декларацію необхідно подати у разі отримання громадянином спадщину нерухомого майна, а також доходу від отримання громадянином у спадщину нерухомого майна, а також доходу від продажу корпоративних прав підприємства.

          Оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття громадянином у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, здійснюється в порядку, встановленому ст. 174 Податкового кодексу України.

          Нагадуємо, що останній день подання декларацій про майновий стан і доходи – 30 квітня 2021. 

          Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

                                                                                    Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь