15 квітня 2021 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту проведена онлайн-нарада з директорами закладів загальної середньої освіти

Дата: 15.04.2021 16:39

15 квітня 2021 року на  базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведена онлайн-нарада (через платформу ZOOM) з директорами закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпота Валентина Яківна звернула увагу директорів закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради на припиненні та продовженні терміну дії строкових трудових договорів (контрактів) з педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти, які отримують пенсію за віком. Детально поінформовано  про те, у які терміни потрібно видати накази директорам закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради та  які документи потрібно надати вчителям-пенсіонерам на продовження чи припинення трудових відносин.

Щодо продовження роботи з директорами закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, які отримують пенсію за віком,  повідомлено, що вони можуть приймати участь у конкурсі на загальних засадах.

Горностаївською селищною радою розроблено Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ та закладів Горностаївської селищної ради.

Засновником буде прийнято рішення про проведення конкурсу (не менше ніж за два місяці до завершення строкового трудового договору, контракту з керівником закладу загальної середньої освіти) та оприлюднене оголошення про проведення конкурсу на офіційних веб-сайтах засновника та закладу загальної середньої освіти.

Головні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради:

Ковалюк Світлана Миколаївна зупинилася на питаннях: наповнення рубрик сайтів закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради; курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників при комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради з 12 по 23 квітня 2021 року; нагородження педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

Кіщук Яна Олександрівна повідомила директорам закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради інформацію про: проведення заходів щодо відзначення 35-ї річниці Чорнобильської трагедії та  Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни; обстеження дітей з особливими освітніми потребами на базі КУ «Великолепетиський інклюзивно-ресурсний центр»;

Сіденко Євгенія Леонтіївна поінформувала керівників закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради про проведення в онлайн-форматі VI Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Оберігаймо планету разом» (з проблем сталого розвитку дітей дошкільного віку і молодших школярів) та порекомендувала прийняти у ньому участь.