Херсонці задекларували понад 340 мільйонів гривень доходів

Дата: 02.04.2021 10:32

Цьогоріч громадяни Херсонщини подали до податкової служби області 10833 декларації про майновий стан і доходи та задекларували 340,2 млн гривень доходів, отриманих у 2020 році.

В цілому загальна кількість поданих декларацій у порівнянні з минулим роком збільшилася на 3360. Про це повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У податкових деклараціях мешканці області самостійно визначили до сплати 19,7 млн гривень податкових зобов’язань, що на 6,2 млн гривень перевищує показник минулого року. Зокрема, до бюджету надійде 17,4 млн гривень – податку на доходи фізичних осіб, приріст до минулого року складає 5,5 млн гривень, та 2,3 млн гривень – військового збору або на 0,7 млн більше, ніж торік.

Найбільшу кількість декларацій – 7073 або понад 65 відсотків загальної кількості заповнили херсонці, які отримали 54,2 млн гривень доходів від реалізації вирощеної сільськогосподарської продукції.

З початку року 422 херсонці скористалися правом на одержання податкової знижки за витрати, передбачені чинним податковим законодавством, із загальною сумою до повернення з бюджету – 1,4 млн гривень.

• може СГ самостійно створити для себе «Програмний РРО» та використовувати його у своїй діяльності?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі відповідає на запитання платників податків.

Основними законодавчо встановленими вимогами для будь-якого ПРРО, є забезпечення виконання ним фіскальної функції через фіскальний сервер контролюючого органу та обов’язкове включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій. Якщо ці умови виконуються ПРРО, то такий ПРРО може застосовуватись для проведення розрахункових операцій не залежно від того, хто його виробник.