Горностаївські податківці активно консультують громадян з питань декларування доходів

Дата: 11.03.2021 16:50

Днями фахівці Горностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі здійснили виїзд до Козачелагерського старостинського округу Горностаївської об’єднаної територіальної громади для надання мешканцям інформаційно-консультаційної допомоги щодо декларування минулорічних доходів.

Під час свого візиту податківці роз’яснювали місцевим жителям аспекти декларування доходів та консультували з питань заповнення звітності. Посадовці наголошували на безапеляційному поданні декларацій громадянами, які минулого року отримували доходи, від надання послуг з обробки земельних ділянок власною сільськогосподарською технікою. Нагадали і про можливість отримання податкової знижки та надання звітності в онлайн режимі за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет».

Упродовж одного дня мешканці села подали 50 декларацій. Всього з початку року 282 декларанта Горностаївської ОТГ вже відзвітували про отримані торік доходи на загальну суму 2955 тис. гривень. Від задекларованої суми бюджет отримає 442 тис. гривень у вигляді податку на доходи фізичних осіб та 44 тис. гривень – військового збору.

У податковій інспекції наголошують, що останній день подання декларації про доходи – 30 квітня, сплатити суму податкового зобов’язання необхідно до 1 серпня. Для отримання податкової знижки можна звернутися упродовж усього року.

Спілкуйся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».