Дата: 04.03.2021 08:30

Каховське відділення УВД ФССУ в Херсонській області повідомляє:

Постановами правлінням Фонду соціального страхування України від 29.01.2021 №3 та №4 затверджено на 2021 рік граничні розміри витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи або члена її сім’ї (дитини у супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника) та граничні розміри витрат для відшкодування вартості одного ліжко-дня санаторно-курортного лікування потерпілого та перебування супроводжуючої особи санаторно-курортним закладам за вибором потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання відповідно.

Граничні розміри витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи або члена її сім’ї (дитини у супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника) на 2021 рік складають:

1. Для застрахованої особи – 679,00 грн, з ПДВ.

2. Для застрахованої особи, яка є особою з інвалідністю – 566,00 грн, без ПДВ.

3. Для супроводжуючої особи – 475,00 грн, з ПДВ.

Граничні розміри витрат для відшкодування вартості одного ліжко-дня санаторно-курортного лікування потерпілого та перебування супроводжуючої особи санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання                 на 2021 рік складають:

1. Для потерпілого з наслідками травм, захворюваннями хребта та спинного мозку – 658,00 грн, без ПДВ.

2. Для потерпілого – 634,00 грн, без ПДВ.

3. Для супроводжуючої особи потерпілого з наслідками травм, захворюваннями хребта та спинного мозку – 503,00 грн, з ПДВ.

4. Для супроводжуючої особи потерпілого – 532,00 грн, з ПДВ.