День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 16.02.2021 09:46

З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав    13 лютого 2021 року відбулися:

- змагання з футзалу серед аматорів;

- першість з футзалу та гирьового спорту серед молодших та старших вихованців ДЮСШ.

З привітальними словами до учасників змагань звернулися селищний голова Ляхно Д.В. та голова  районної спілки воїнів-інтернаціоналістів  Ступак  В.П.

В запеклій боротьбі третій рік поспіль серед аматорів перемогу св’яткувала команда молодіжки смт Горностаївки (капітан Бала Дмитро). Команда-переможниця нагороджена грамотою селищного голови, перехідним Кубком та грошовою винагородою від воїнів-інтернаціоналістів.

Ступак Володимир Петрович провів майстер-клас з розкладання та збирання автомата Калашника-74. За результатами змагань відбулося нагородження переможців, а саме:

Футзал - молодша группа: нагороджені медалями: І місце кап. Радецький Максим, ІІ місце кап. Василєвський Богдан, ІІІ місце кап. Поляк Назар.

Старша группа - нагороджені медалями: І місце кап. Чістік Ростислав, ІІ місце кап. Горський Данііл, ІІІ місце кап. Сизонець Анатолій.

Гирьовий спорт: нагороджені грамотами.

Гиря 12 кг: І місце Пилипенко Іван, ІІ місце Рева Дмитро, ІІІ місце Герасимов Дмитро.

Гиря 16 кг: І місце Годований Микола, ІІ місце Бєльченко Давид, ІІІ місце Мельнищук Іван.

Стрільба з ПМ гвинтівки (грошова винагорода воїнів - інтернаціоналістів):

І місце мол.група Мельнещук Женя (100 грн);

І місце старш. група Грушко Данило (100 грн.).

15 лютого 2021 року у залі засідань селищної ради відбувся святковий концерт. З вітальними словами до воїнів-Афганців та присутніх гостей звернулися селищний голова Ляхно Д.В., заступник голови районної державної адміністрації Сушко О.С.,  учасник дій в Афганістані, військовий капелан Пономарьов А.М., голова координаційного центру допомоги воїнам АТО та їх сім’ям при Горностаївській районній державній адміністрації, отаман Горностаївського куреня війська Запорізького-Низового Слісаренко О.М.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Для всіх пристуніх була оргінізована цікава концертна програма за участі вихованців дитячої музичної школи та колективів і солістів селищного Будинку культури.

По закінченню святкової програми відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків: «25-річниці Незалежності України», «Борцям за свободу та Незалежність України» та пам’ятного  стенду нашим землякам загиблим на Донбасі за Незалежність України.