«Спрощенці» Горностаївщини поповнили місцевий бюджет майже на 15 мільйонів гривень

Дата: 19.01.2021 09:57

За 2020 рік суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Горностаївщини
14,9 млн гривень єдиного податку. Ця сума перевищила надходження
2019 року на 2 млн гривень або 16 відсотків.

Єдиний податок стабільно та суттєво поповнює місцевий бюджет Горностаївщини. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань громади.

Значну частку надходжень забезпечують суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи. З початку року вони спрямували до місцевого бюджету району 3,3 млн гривень. Приріст надходжень єдиного податку до 2019 року склав 0,4 млн гривень або 15 відсотків.

У податковій інспекції відзначають, що зростання сплати єдиного податку - результат комплексу заходів, які органи місцевого самоврядування спільно з податківцями вживають для легалізації підприємницької діяльності. Єдиний податок повністю спрямовується до місцевих бюджетів, тому територіальні громади мають можливість використовувати ці кошти для свого розвитку.