Стартував Х Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «ОХОРОНА ПРАЦІ – ОЧИМА ДІТЕЙ»-2021

Дата: 30.12.2020 13:29

Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України повідомляє, що в Україні  стартував Х Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «ОХОРОНА ПРАЦІ – ОЧИМА ДІТЕЙ»-2021 (далі -Конкурс).

Конкурс  проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок, та з метою привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо-активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання високої культури безпечної праці у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників.

Умови конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління Держпраці у Херсонській області.

Запрошуємо до участі в Конкурсі дітей від 6 до 18 років: учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв; вихованців позашкільних навчальних закладів.

Звертаємось до керівників загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, позашкільних навчальних закладів з пропозицією долучитись, прийняти активну участь у проведенні вищезазначеної акції.

Довідки   за телефоном 0505731669.

Просимо врахувати, що останній термін надання конкурсних робіт до Каховського відділення – 11 лютого 2021 року.