11 грудня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту на платформі Zoom проведено відеоконференцію для директорів закладів дошкільної освіти

Дата: 11.12.2020 15:54

11 грудня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти) на платформі Zoom проведено відеоконференцію  для директорів закладів дошкільної освіти.

Спілкування з директорами закладів дошкільної освіти проходило в формі діалогу, задавалися питання керівниками, на які вони отримували відповіді. У ході відеоконференції обговорювалися питання спільної роботи всіх ланок закладу освіти, на яких зупинилася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпота В.Я.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  Сіденко Є.Л. зупинилася на виконанні постанови Головного санітарного лікаря України №55 від 22 вересня 2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) .

Обговорювалося питання проведення ( дистанційно) конкурсу «Маленькі зірочки» та здача річних звітів керівниками закладів дошкільної освіти.