Організаційним комітетом відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради проведена онлайн-нарада щодо підготовки та проведення І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021» у номінації «Математика»

Дата: 30.11.2020 15:49

30 листопада 2020 року організаційним комітетом відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведена онлайн-нарада (через платформу ZOOM) щодо підготовки та проведення 01 грудня 2020 року в дистанційному режимі І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021» (далі – Конкурс) у номінації «Математика».

У нараді прийняли участь:

- учасники Конкурсу – Марченко Інна Володимирівна, вчитель математики Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, Носальська Ольга Василівна, вчитель математики комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради, Ніколаєва Віта Михайлівна, вчитель математики Нижньоторгаївського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району;

голова журі – Мігель Лариса Миколаївна, вчитель математики Червоноблагодатненського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

члени журі – Мангольд Катерина Миколаївна, вчитель математики Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, Голобородова Марина Миколаївна, директор комунальної установи «Нижньосірогозький центр професійного розвитку педагогічних працівників», Зелінка Лариса Миколаївна, консультант Великолепетиського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Учасників наради детально ознайомлено з графіком проведення Конкурсу.

Для конкурсантів проведено жеребкування по конкурсному випробуванню «Дистанційний урок» та акцентовано їх увагу на дотриманні умов та порядку щодо його проведення.

Конкурсантам бажаємо гарних результатів, а журі Конкурсу – справедливого оцінювання.