Щодо проведення заходів із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин

Горностаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомляє, що у ІІІ декаді вересня 2020 року по Херсонській області розпочинається планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься повітряним методом за допомогою авіаційної техніки над лісовими та сільськогосподарськими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища. Має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться  желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Ці заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Прохання до жителів Горностаївського району: при виявленні приманок не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.