Вшанування світлої пам'яті "Кіборгів" та нагородження учасників АТО

Дата: 14.03.2018 16:13

Вшанування світлої пам'яті "Кіборгів" та нагородження учасників АТО .

13 березня 2018 року у приміщенні селищного Будинку культури вшанувуючи світлу память захисників Донецького аеропорту, для мешканців громади Горностаївського району був проведений безкоштовний показ фільму режисера Ахтема Сейтаблаева "Кіборги", організованого обласним фондом "Джерело життя" за сприяння Горностаївської селищної ради, районної державної адміністрації, громадськості та волонтерів.

В холі селищного Будинку культури глядачам була представлена тематична виставка «Наші Кіборги!», організована завідуючою місцевим краєзнавчим музеєм Оленою Ташкіновою.

На початку заходу головою селищної ради Дмитром Ляхном, головою районної  державної адміністрації Олександром Єрохіним та головою Херсонського обласного фонду "Джерело життя", волонтером Андрієм Калитою були вручені державні нагороди Медаллі захисника України посмертно рідним загиблих "Кіборгів" Денису Білому і Вадиму Шешені, та Орденом "За мужність" ІІІ ст. загиблому Сергію Горо, який загинув влітку 2017 року.  Також вручено відзнаки Президента України “За участь у антитерористичній операції” мешканцям Горностаївського району, а саме:

Руслану Антонюку

Геннадію Барановському

Миколі Ведмідьову

Олександру Кальченку

Андрію Королю

Юрію Корольову

Дмитру Лозовському

Олександру Півню

Валерію Походуну

Ігорю Рожку

Павлу Тригубенку

Олександру Шкрьобі

Світлу пам'ять загиблих оборонців Донецького литовища та всіх загиблих у зоні проведення антитерористичної операції вшанували присутні хвилиною мовчання.

Перед початком фільму, до присутніх в залі учасників бойових дій звернувся зі словами вдячності голова фонду «Джерело життя» Андрій Калита, який являється військовим капеланом та волонтером. Слова вдячності за виховання сина капелан Андрій Калита висловив особисто матері Артема Скупейка, який загинув під час виконання військового обов'язку в зоні АТО 30 січня цього року.