ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 17.10.2017 16:04

День захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Із початком військових дій на Донбасі горностаївці поряд з іншими стали на захист територіальної цілісності та суверенітету України, залишивши вдома найцінніше - своїх рідних та близьких.

13.10.2017 року з нагоди Дня захисника України, керівництво селищної ради, Горностаївської районної державної адміністрації та районної ради привітали захисників України за святковим столом та нагородили кожного воїна грошовою допомогою у розмірі 500 гривень.