Про надання допомоги по частковому безробіттю малому та середньому бізнесу

Дата: 19.06.2020 09:08

Продовжується робота по інформуванню про надання допомоги по частковому безробіттю малому та середньому бізнесу району фахівцями Горностаївської районної філії ХОЦЗ.

На запрошення керівництва районного ринку директор Горностаївської районної філії ХОЦЗ Сулімовська А.М. поінформувала приватних підприємців, які працюють на території ринку, про порядок надання допомоги по частковому безробіттю, перелік документів, відповіла на питання, що виникли в ході зустрічі та запросила бажаючих відвідати районну філію.

Уже виявили бажання скористатись таким видом допомоги більше 60 фізичних осіб - приватних підприємців, що зареєстровані в Горностаївському районі.