З 16 червня буде відновлено роботу ясла-садка #2

Дата: 13.06.2020 11:43

З 16 червня 2020 року буде відновлено роботу ясла-садка №2 Горностаївської селищної ради

12 червня 2020 року робочою групою у складі: т.в.о. начальника Горностаївського РС ГУДСНС Гавриліва В.В., т.в.о. завідувача Горностаївським МВ ДУ «ХОЛЦ МОЗУ» Степаненко І.І., начальника відділу Горностаївського РУ ДПСС у Херсонській області Шарко Л.Б., начальника відділу освіти, культури,  молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпоти  В.Я. здійснено перевірку ясла-садка № 2 Горностаївської селищної ради Херсонської області (в.о. завідувача Зіняк С.М.) щодо виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від  21.05.2020  року № 25 «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів
у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку
з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» при функціонуванні закладу.

Здійснено оцінку ризиків щодо спроможності закладу забезпечити належне виконання цих рекомендацій, у тому числі щодо наявності підготовленого персоналу та матеріально-технічного забезпечення, при прийнятті рішення стосовно відновлення роботи в умовах карантину.
Встановлено, що за кошти місцевого бюджету Горностаївської селищної ради придбано миючі та дезінфікуючі засоби, антисептики, паперові рушники, безконтактний термометр, засоби індивідуального захисту для працівників. Здійснено ремонт приміщень.

Проведено навчання працівників правилам використання засобів індивідуального захисту та їх утилізації.

Розроблено адаптивний графік прогулянок та занять з метою недопущення об'єднання груп. Визначено місце прийому дітлахів та зроблено помітки, які дадуть можливість забезпечити соціальну дистанцію.

У спальних кімнатах та ігрових переформатовано розміщення меблів  таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання вихованців. Прибрано м’які іграшки, килими.

Всі проведені заходи дають можливість відновити роботу дитячого садка, тому з 16 червня 2020 року  розпочнуть роботу дві групи (середнього та старшого дошкільного віку), в яких загалом перебуватиме 21 дитина, відповідно до поданих заяв батьків.

Дитячий садок чекає своїх вихованців!