Перемоги у Міжнародних та Всеукраїнських ( на час карантину ) online конкурсах учасників зразкової вокальної студії «Ластівочка»

Дата: 18.05.2020 13:17

Учасники зразкової вокальної студії «Ластівочка» Горностаївського селищного Будинку культури продовжують тішити нас своїми перемогами у Міжнародних та Всеукраїнських  тепер ( на час карантину ) online конкурсах, адже немає перепон для справжнього таланту.

Ліза Марухіна ( 7 років ) подарувала нам перемоги ( І місце ) у своїй віковій категорії:

XXVI Міжнародний фестиваль-конкурс «Свято талантів» м.Київ, номінація: Естрадний вокал.

Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Пасхальна столиця України» м.Львів, номінація: Естрадний вокал.

Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України», номінація: Джазовий вокал.

Міжнародний конкурс «Golden time talent», номінація: Естрадний вокал, ІІ місце.

Всеукраїнський творчий проект «Співучий край», за високу виконавську майстерність та творчий внесок у розвиток мистецтва.

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівний світ» м.Київ, номінація: Естрадний вокал.

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Сяйво Хортиці» м.Запоріжжя, номінація: Вокал.

Нехай і надалі творчий шлях Лізи, що тільки-тільки починається, буде осяяним новими, яскравими перемогами та успіхами. Щасти тобі маленька!