Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

На Херсонщині вже 209 роботодавців виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю

З початку травня поточного року в Україні працює програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину.
За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва у першу чергу забезпечить збереження робочих місць та надасть суттєвий поштовх до їх економічної активності. В області проводиться відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота.
«Станом на 15 травня 2020 року на Херсонщині виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю 209 роботодавців, це дозволить здійснити виплати більше 3100 працівникам. До центрів зайнятості в області вже звернулося 181 роботодавець для отримання виплати допомоги 2600 працівникам, - зазначив Євгеній Єрашов. - Закликаємо всіх роботодавців, які зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися  до центрів зайнятості».
167 пакетів документів роботодавців вже передано до обласного центру зайнятості для прийняття відповідних рішень, які дозволять надати таку допомогу 2700 працівникам.
Умови та покрокова інструкція надання допомоги по частковому безробіттю

https://khe.dcz.gov.ua/…/detalna-instrukciya-yak-robotodavc…
#служба_зайнятості #Херсон #допомога_по_частковому_безробіттю« повернутися до списку новин