Херсонська область, Каховський район

Кабінетом міністрів України впроваджено новий вид допомоги на дітей фізичним особам підприємцям (прийнято відповідну постанову № 329 від 22 квітня 2020 року «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми»).

Право на призначення допомоги мають фізичні особи підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до І та ІІ групи платників єдиного податку, за умови сплати єдиного внеску на  загальнообовов’язкове державне соціальне страхування  за  усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця, на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

Вона надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму відповідного віку.

Для оформлення допомоги необхідно звернутись в приміщення Горностаївської селищної ради  в відділ соціального захисту населення смт.Горностаївка, вул.Покровська,133 з наступними документами:

• Заява на призначення допомоги;
  •  Паспорт, ідентифікаційний номер платника податку;
  • Свідоцтва про народження дітей віком до 10 років;
  • Довідка з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне  соціальне страхування (за формою ОК-7);
  • Копія витягу з реєстру платників єдиного податку
  •  З банківської установи «Заява про виплату пенсії або грошової допомоги»

Телефон для довідок (0544) 4-12-61.