Херсонська область, Каховський район

Згідно вимог статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Горностаївська селищна рада Херсонської області повідомляє про розроблення проектів регуляторних актів щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік.

Проекти регуляторних актів щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік разом із відповідними аналізами регуляторних впливів розміщенні на офіційній сторінці Горностаївської селищної ради Херсонської області в мережі Інтернет за веб посиланням: https//gornostaivska-gromada.gov.ua, у розділі «Регуляторна діяльність».

Пропозиції і зауваження до проектів регуляторних актів щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на електронну пошту: selihnarada@ukr.net, за телефоном 4-20-21, або подаються особисто.

Строк для прийняття зауважень та пропозицій – один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів.

Контактні особи: Ткаченко Р.Є., Смілянська А.Г.