Відбувся online конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – самоцвіти»

Дата: 07.05.2020 09:57

З 25 по 30 квітня відбувся online конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – самоцвіти» організований ГО «Арт-центр «Антре»» (Україна) та Fundacja «Inspiracja +» (Польща).

В цьому конкурсі взяла участь наша землячка, майстриня декоративно-ужиткового мистецтва Інна Олександрівна Ташкінова. Вона представила на розгляд журі чотири свої роботи виконані в стилі вишивки стрічками. За результатами конкурсу, що були підведені 5 травня, Інна Олександрівна з поміж понад сотні учасників виборола ІІ місце.

Ми вітаємо нашу майстриню з цією перемогою, бажаємо їй невичерпного творчого натхнення у цей нелегкий час і подальших майстерських успіхів та перемог.