Умови надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину згідно зі ст. 47-1 Закону України «Про зайнятість населення»

Дата: 06.05.2020 11:49

Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається:

роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва

на строк зупинення (скорочення) діяльності, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину

Право мають застраховані особи з якими роботодавцем оформлено трудові відносини (крім осіб, які отримують пенсію).

Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець звертається до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності та подає такі документи:

1) заяву у довільній формі;

2) копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;

3) відомості про працівників (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний державний орган і мають відмітку в паспорті), у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину згідно з цією статтею;

4) довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення діяльності.