Порядок освячення паски в Горностаївкій ОТГ в умовах карантину!

Дата: 15.04.2020 15:39

Через коронавірус та карантин ми змушені змінити свої родинні традиції та відзначати свято Великодня в умовах обмежень. Головним пріоритетом є унеможливлення поширенню нової вірусної інфекції шляхом уникнення масового скупчення людей. На святкові дні поліція нестиме службу в посиленому режимі. Будуть здійснюватися як автомобільні, так і піші патрулі. Крім того, буде забезпечено чергування біля церков.

Служба в Свято-Покровському храмі розпочнеться о 24.00 год. 18 квітня і триватиме до 04.00 год. ранку - 19 квітня. Вхід до церкви буде обмежено, оскільки в храмі можливе перебування лише до 10 осіб. Про це священнослужителі району сповістять своїх прихожан завчасно.

УВАГА! Освячення пасок біля храму - НЕ БУДЕ. Священник для окроплення свяченою водою великодніх кошиків горностаївців, на автомобілі, здійснить об’їзд трьох вулиць селища Горностаївка. Всі бажаючі освятити паску — поставте великодній кошик перед подвір’ям, поблизу проїжджої частини. Господар або члени сім’ї мають перебувати на відстані 1,5-2 м від проїжджої частини.

Освячення пасок.

Початок — 04.00 год ранку 19 квітня розпочнеться з в’їзду до смт Горностаївка, вул Покровська, 305 (район біля 5-ти поверхового будинку) та триватиме у напрямку до с. Заводівка доки будуть виставленні кошики для освячення. У бажаючих освятити паски, які проживають на сусідніх вулицях є можливість підійти на вулицю Покровська (незалежно від конкретного місця), але під час очікування вам необхідно дотримуватись соціальної дистанції у 1,5-2м, а також бути у захисній масці на обличчі. Орієнтовний час освячення кошиків по вул. Покровська - 1 год.

05.00 год — Початок освячення великодніх кошиків по вул. Осіння від сторони с. Заводівка. Мешканці сусідніх вулиць мають можливість підійти. Об’їзд священнослужителя буде здійснюватись по всій протяжності вулиці в напрямку с. Каїри. Орієнтовний час об’їзду - 1 год.

06.00. - Початок освячення великодніх кошиків по вул. Перемога. Мешканці сусідніх вулиць мають можливість підійти. Об’їзд священнослужителя буде здійснюватись по всій протяжності вулиці в напрямку с. Заводівка. Орієнтовний час об’їзду - 1 год.

Шановні мешканці старостинських округів Горностаївської ОТГ!

Освячень пасок в приміщеннях храмів та біля них - НЕ БУДЕ

Нагадуємо, що згідно із законом за порушення правил карантину та рішень органів місцевої влади на громадян може бути накладений штраф на суму від 17 до 34 тис. гривень.

При дотриманні вимог законодавства освячення пасок і великодніх кошиків буде здійснено священнослужителями на одній з головних вулиць вашого населеного пункту за умови дотримання відстані між людьми 1,5-2 м, та наявності захисних масок на обличчі. Просимо дотримуватись заходів, що направлені на унеможливлення поширення вірусної інфекції COVID – 19.

Від цього залежить здоров’я вас і ваших близьких. Будьте здорові!