Херсонська область, Каховський район

ЗІЗНАННЯ В ЛЮБОВІ ДО ГОРНОСТАЇВКИ

Гарний подарунок до Великодніх свят 13 квітня 2020 року  зробив горностаївцям  народний депутат Ігор КОЛИХАЄВ – інсталяція « Я люблю Горностаївку» виготовлена за кошти його Благодійного фонду «Нам тут жити» і слугуватиме окрасою селища.

Виготовили каркас та змонтували макети літер на метал працівники ТОВ «Торговий дім «Горностаївський райагрохім» (директор підприємства і помічник народного депутата Юрій Васильєв - він же ініціатор ідеї).

Горностаївська селищна рада  щиро вдячна  нашому народному депутату  І. Колихаєву та депутату селищної ради Ю.Васильєву  за отриманий позитив і бажання радіти життю  в такий непростий час карантину.
Прохання: фотографуватися з інсталяцією з доріжки, не схилятися на букви і не ламати їх. Відзначимо, що інсталяція знаходиться під відеоспостереженням. Тож, раптом, у когось виникне бажання перевірити її на міцність, пам'ятайте, що можете стати не тільки зіркою соціальних мереж, а й сплатите серйозний штраф.

Давайте будемо доводити, що ми - цивілізована громада.