Шановні мешканці громади та району!

В період 17 - 18 березня частину населення нашої громади занепокоїла ситуація з жінкою, що повернулась до додому в село Велика Благовіщенки Горностаївського району, в якої було виявлено температуру тіла 37,0 градусів Цельсію.

Повідомляємо, що за результатами медичних висновків, в даної громадянки НЕ ВИЯВЛЕНО симптомів коронавірусу (COVID - 19).

На даний час громадянка протягом двох тижнів перебуватиме під цілодобовим наглядом лікарів та медичних працівників.

Просимо всіх користувачів соціальних мереж максимально поширити дану інформацію з метою уникнення занепокоєння мешканців та соціального напруження!

Додатково просимо дотримуватись рекомендацій МОЗ та ряду нормативно - правових актів для запобігання поширення епідеміологічного лиха!