Херсонська область, Каховський район

Здійснено комісійні обстеження  харчоблоків освітніх закладів

З метою забезпечення належної організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, покращення матеріально – технічної бази харчоблоків  24 - 25 лютого 2020 року здійснено комісійні обстеження  харчоблоків робочою групою у складі: Шарко Л.Б. – начальник  відділу державного санітарного нагляду Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області,  Сіденко Є.Л. – методист КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області», Ліпницька Л.І. – інспектор КУ «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти».

За результатами обстежень керівникам закладів освіти  надано рекомендації щодо покращення матеріально - технічної бази харчоблоків закладів освіти.