День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан, яка тривала 10 років.

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14 лютого 2020 року з цієї  нагоди у залі засідань Горностаївської селищної ради відбулися урочистості.

З вітальними словами до присутніх звернулися:

- голова Горностаївської  обєднаної  територіальної громади, селищний голова Ляхно Дмитро Валерійович;

- голова районної ради Карпеченко Сергій Григорович;

- голова Костянтинівської обєднаної  територіальної громади Кільдеров Олексій Володимирович;

- голова районної організації спілки Українського союзу ветеранів Афганістану Ступак Володимир Петрович;

- заступник військового комісара Горностаївського районного військового комісаріату Буша Ігор Миколайович;

- учасник бойових дій, військовий капелан Пономарьов Анатолій Миколайович.

У виступах звучали слова глибокої шани та поваги учасникам бойових дій, слова вдячності їхній мужності та самовідданості, оскільки вони  знають  справжню ціну війни і миру,  є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Для всіх присутніх була організована цікава концертна програма, учасниками якої стали: Таміла Буркот (здобувач освіти ліцей №1), ансамбль «Заспів» селищного Будинку культури, учасники самодіяльності Будинку дитячої творчості та його вихованка Ліза Котій (вокальний гурток «Співаночка»), Анатолій Пономарьов та Сергій Лук’янчук.