Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

14 лютого - Міжнародний день дарування книг

14 лютого - міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) -  це доброчинна акція, що діє у книгозбірнях Горностаївської громади. Проте в Горностаївській селищній центральній бібліотеці  протягом останніх 4 років діє постійна акція «Подаруй бібліотеці книгу»,  участь у якій взяли вже понад 35 дарувальників. Вчасно прочитана книга – це величезна удача, яка здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. З гарною книгою можна чудово провести вечір і дізнатися багато цікавого та корисного.

Лише в лютому користувачі та жителі Горностаївки Тригубенко О., Целгородцева Г., Кулик Л., Ралко В.  подарували до селищної центральної бібліотеки чимало цікавої та потрібної літератури. Серед подарованих книг художні надходження сучасних авторів   В.Свободина, С.Талан, К.Фернивал, К.Харпер, К.Прентисс, Апулей метаморфози, Сонник ХХІ века та інші.

Запрошуємо і Вас долучитися до акції «Подаруй бібліотеці книгу». Можливо саме Ваша книга знайде справжніх шанувальників книгозбірні.« повернутися до списку новин