Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Від роботодавців Херсонщини упродовж січня 2020 року до служби зайнятості надійшло 2,0 тисячі вакансій

У січні 2020 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористались 13,0 тис. безробітних громадян.

Наразі послугами служби зайнятості користуються 11,9 тисяч зареєстрованих безробітних, з них більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років. Отримували допомогу по безробіттю 10,9 тисяч безробітних осіб. Видатки з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) склали 28,9 млн грн.

За цей період за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою 1088 осіб.

Упродовж січня 2020 року від роботодавців області надійшло до служби зайнятості 2,0 тис. вакансій, і це більше минулорічного показника на 5 %.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування вже працевлаштовано 3 безробітних. Видатки з коштів Фонду склали 244,8 тис.грн.

Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за направленням обласної служби зайнятості 630 безробітних проходили професійне навчання. Більшість з них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. Видатки на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації склали 543,9 тис. грн коштів Фонду.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 206 осіб з числа безробітних. Видатки для організації громадських робіт склали 9,9 тис. грн коштів Фонду.« повернутися до списку новин