Херсонська область, Каховський район

Проведено засідання ради профспілок Горностаївської селищної організації працівників освіти і науки України

08 січня 2020 року проведено засідання ради профспілок Горностаївської селищної  організації працівників освіти і науки України. На порядок денний винесено питання «Підготовка та проведення звітно-виборної конференції Горностаївської селищної  організації профспілок працівників освіти і науки України». Обговорено  та затверджено доповідь Єрух В.С., голови селищної профспілки працівників освіти, звітну доповідь ревізійної комісії, порядок денний та регламент конференції.

Звітно-виборна конференція Горностаївської селищної організації профспілок працівників освіти і науки України відбудеться 17 січня 2020 року.