Херсонська область, Каховський район

Відбувся семінар – навчання  щодо організації харчування в  закладах дошкільної та повної загальної середньої  освіти

Дата: 08.01.2020 13:35
Кількість переглядів: 297

08 січня 2020 року  на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбувся семінар – навчання  за участі  медичних сестер та відповідальних за організацію харчування в  закладах дошкільної та повної загальної середньої  освіти.

Нараду провела Шарко Любов Борисівна - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Були  опрацьовані  Рекомендації щодо порядку проведення гігієнічної оцінки перспективних меню харчування  дітей в закладах дошкільної та середньої загальної освіти,  розроблені Управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та введення в перспективне меню закладів загальної середньої освіти страв із збірника рецептур переможця кулінарного шоу «МайстерШеф» Євгена Клопотенка.