Херсонська область, Каховський район

Для школярів 1-4 класів всіх закладів освіти громади організовано перегляд дитячого мюзиклу «Білосніжка та семеро гномів»

За ініціативи селищного голови Ляхна Дмитра Валерійовича, 19 грудня 2019 року о 13.00 годині, у Горностаївському селищному Будинку культури до Дня Святого Миколая, для школярів 1-4 класів всіх закладів освіти громади  організовано перегляд дитячого мюзиклу «Білосніжка та семеро гномів», який підготувала Савченко С.В., педагог-організатор ліцею № 1, керівник театрального гуртка «Сяйво» БДТ, у якому прийняли участь  вихованці гуртка та здобувачі освіти ліцею № 1 Горностаївської селищної ради.

Діти отримали купу позитивних емоцій і залишилися задоволені проведеним заходом.

Висловлюємо щиру подяку працівникам Горностаївської селищної дитячої бібліотеки  та КЗ «ДЮСШ» за організацію дозвілля школярів.