Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Всеукраїнський тиждень права 2019

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

З 09 по 13 грудня 2019 року у Горностаївській селищній раді проводився Всеукраїнський тиждень права.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права фахівцями відділу з юридичних питань та державної реєстрації проводилися навчання та бесіди з працівниками структурних підрозділів Горностаївської селищної ради щодо роз’яснення законодавства з питань реалізації захисту прав людини. Окрім того, посадовим та службовим особам ради в чергове було нагадано про майбутню кампанію декларування доходів, яка стартує з 01.01.2020 року та триває до 01.04.2020 року. Було роз’яснено про зміни у процедурі декларування відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», який набув чинності 18 жовтня 2019 року.

Вищезазначені заходи були проведені з метою реалізації конституційних прав посадових та службових осіб селищної ради щодо знання своїх прав та обов’язків, підвищення рівня правової інформованості з питань прав людини.« повернутися до списку новин