Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

Дата: 13.12.2019 15:26

13 грудня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради.

Затверджені зведені кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва, а саме:

- «Утеплення (реконструкція) будівлі Ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області за адресою: смт.Горностаївка, вул.Покровська, 141» загальною вартістю 8050,496 тис. грн.;

- «Термомодернізація будівлі корпусу (літ. А І) Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області за адресою: пров.Шкільний, 3 с.Ольгине, Горностаївський район, Херсонська область» загальною вартістю 9433,109 тис. грн..

Членами виконкому, з метою завершення процедури малої приватизації  об’єкта комунальної власності Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громадикомплексу нежитлових будівель, що знаходиться за адресою: 74601 Херсонська область, Горностаївський район, смт.Горностаївка, вул.Покровська (Леніна), 209, затверджено результати продажу даного об’єкта, покупцем якого було визначено фізичну особу – Продченка Юрія Володимировича, за запропонованою ним ціною не нижче стартової ціни – 254932 грн. без урахування ПДВ.

Також на 2020 рік затверджено Перелік об’єктів та визначено види оплачуваних суспільно-корисних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт та на яких засуджені і порушники будуть відбувати громадські роботи.