Херсонська область, Каховський район

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

13 грудня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради.

Затверджені зведені кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва, а саме:

- «Утеплення (реконструкція) будівлі Ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області за адресою: смт.Горностаївка, вул.Покровська, 141» загальною вартістю 8050,496 тис. грн.;

- «Термомодернізація будівлі корпусу (літ. А І) Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області за адресою: пров.Шкільний, 3 с.Ольгине, Горностаївський район, Херсонська область» загальною вартістю 9433,109 тис. грн..

Членами виконкому, з метою завершення процедури малої приватизації  об’єкта комунальної власності Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громадикомплексу нежитлових будівель, що знаходиться за адресою: 74601 Херсонська область, Горностаївський район, смт.Горностаївка, вул.Покровська (Леніна), 209, затверджено результати продажу даного об’єкта, покупцем якого було визначено фізичну особу – Продченка Юрія Володимировича, за запропонованою ним ціною не нижче стартової ціни – 254932 грн. без урахування ПДВ.

Також на 2020 рік затверджено Перелік об’єктів та визначено види оплачуваних суспільно-корисних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт та на яких засуджені і порушники будуть відбувати громадські роботи.