14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 13.12.2019 11:29

14 грудня вважається Днем пам'яті в Україні – пам’яті про мужність самовідданих ліквідаторів на Чорнобильській атомній електростанції.

Із 2006 року, відповідно до Указу Президента України «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від 10 листопада 2006 року № 945/2006, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків жахливої аварії.

Працівники Горностаївської селищної центральної бібліотеки разом з учнями 7-го класу Горностаївського ЗО (класний керівник Сазонов О.М.) долучилися до заходів із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Присутні переглянули відео фільм "Чорнобиль... Відлік часу до трагедії" та ознайомились з книжковою виставкою "14 грудня день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС"