Херсонська область, Каховський район

Досягнення Горностаївської ОТГ за 2019 рік

Болючою проблемою кожної громади є обслуговування доріг та вулиць комунальної власності, збір та вивіз сміття від мешканців громади.

У даний час стала необхідність у придбані спецтехніки для об’єднаної громади, а саме тракторів, екскаваторів,погрузчиків, відвалу для підгортання снігу. Даною технікою будуть надаватися послуги населенню, які проживають на території громади, а саме навантаження та вивезення сміття, очищення від снігових заметів, загортання ям.

За 2019 рік Горностаївською об’єднаною територіальною громадою вдалося поєднати інтереси всіх адміністративно-територіальних одиниць, що увійшли до складу ОТГ, та досягти чималих успіхів.

За цей рік громадою було проведено оновлення комунальної техніки та додаткового обладнання для покращення матеріально-технічної бази і збільшення переліку послуг, що надаються комунальними підприємствами громади Горностаївської селищної ради Херсонської області.

Перелік закупленої спеціальної техніки та додаткового обладнання до неї:

1. Два трактори МТЗ 82.1 (екскаватор) для комунальних підприємств Горностаївки і Великоблаговіщенського старостинського округу.
  2. Три трактори МТЗ 82.1 – для комунальних підприємств Козачелагерського, Червоноблагодатненського і Ольгинського старостинських округів.
  3. Ритуальний вантажний автомобіль JАС-710 (на базі шасі КІА К 2500).