06 грудня 2019 року в Горностаївській селищній раді відзначали три свята – День волонтера, День Збройних Сил України та День працівників місцевого самоврядування України

Дата: 09.12.2019 13:48

На урочистому зібранні виступив голова Горностаївської ОТГ   Ляхно Д.В. Очільник громади  нагородив почесними грамотами колективи Ліцею № 1, Ольгинського  закладу повної загальної середньої освіти та Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти за активну волонтерську діяльність. Почесними грамотами нагороджено  Солоху Н.С., члена виконкому Горностаївської селищної ради, працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту - головного бухгалтера Бащенко О.В. та діловода Фролову І. П., в.о. старост  Ольгинського, Козаче-Лагерського, Славненського старостинських округів – Корінь Н.П., Гаца В.М. та Михайлюка В.Б. за успішне й сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування України.

З вітальним словом виступили голова районної ради Карпеченко С.Г. та перший заступник голови райдержадміністрації Ющенко Т. М.

За наполегливу та самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток громади грамотами голови районної ради та райдержадміністрації нагороджено селищного голову Горностаївської ОТГ Ляхна Д.В., заступників селищного голови Сизонця А.П. та Крижановську В.В., сільського голову Костянтинівської ОТГ Кільдерова О.В., начальника фінансового відділу Костянтинівської сільської ради Рєпку О.М. та секретаря Любимівської ОТГ Соломонову М.Д.

Звучали слова подяки всім волонтерам та небайдужим до проблем української армії від заступника військового комісара Горностаївського військового комісаріату Буша І.М. та голови координаційної ради по допомозі учасникам ООС (АТО) при Горностаївській райдержадміністрації Слісаренка О.М.

Народний ансамбль народної пісні «Заспів» ( кер. В.К.Єльцова) та вихованці зразкової вокальної студії «Ластівочка» ( кер. Л.В.Хоменко)  Горностаївського СБК подарували  своїми піснями святковий настрій  та приємні враження всім присутнім в залі.