Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Вітаємо Горностаївську селищну об’єднану територіальну громаду, депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадовців селищної ради,громадські об’єднання з Днем місцевого самоврядування.

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Селищний голова                                      Д.В. Ляхно