На базі ліцею № 1 відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» у номінації «Історія»

Дата: 04.12.2019 16:30

03-04 грудня 2019 року на базі ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області у щирій атмосфері відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Історія».

Протягом двох днів конкурсанти пройшли п’ять складних випробувань: «Тестування», «Методичний експромт», «Практична робота», «Урок», «Методичний практикум», де всі показали свою майстерність та креативність.

Показові уроки, які конкурсанти провели на другий день Конкурсу (04 грудня 2019 року), засвідчили, що вчителі мають добру методичну підготовку, демонструють високий фаховий рівень, знання вимог сучасної методики викладання предмета, володіють  інноваційними методами навчання, використовують комп’ютерні технології.

Члени журі відзначили різноманітність використаних прийомів та методів навчання, вдалу реалізацію дидактичних принципів на уроках, позитивну психологічну атмосферу, створену всіма конкурсантами.

Після підведення підсумків конкурсних випробувань протягом двох днів (03-04 грудня 2019 року) Конкурсу члени журі визначили переможців, ними стали:

- Тригубенко Наталія Олександрівна, вчитель історії ліцею № 1

Горностаївської селищної ради – І місце;

- Пилипчук Ірина Ярославівна, вчитель історії Маринського закладу

повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради – ІІ місце;

- Скрипець Денис Юрійович, вчитель історії Ольгинського

закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради – ІІІ місце.

Зведені оціночні листи за результатами другого дня (04 грудня 2019 року) та разом за два дні (03-04 грудня 2019 року) додаються.

Проведення І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» в номінаціях «Початкова освіта», «Історія» (на базі ліцею № 1 Горностаївської селищної ради) та «Хімія», яка проведена на базі Нижньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради, стало підтвердженням професійної майстерності кращих представників педагогічної спільноти закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

Велика вдячність адміністрації ліцею № 1 Горностаївської селищної ради за теплий прийом та створення належних умов щодо проведення Конкурсу.

Подяку висловлюємо компетентному журі Конкурсу:

- Фертак Наталі Володимирівні, заступнику директора з навчальної роботи, вчителю хімії Ольгинського ЗО;

- Степановій Любові Володимирівні, Іщик Наталії Іванівні, вчителям початкових класів ліцею № 1 Горностаївської селищної ради;

- Обелець Ользі В’ячеславівні, вчителю початкових класів Заводівського ЗО;

- Павлющенко Ірині Олександрівні, вчителю початкових класів Горностаївського ЗО;

- Яворському Олегу Олександровичу, директору, вчителю історії Горностаївського ЗО;

- Багжанову Віталію Валерійовичу, вчителю історії Горностаївського ЗО.

Бажаємо переможцям, лауреатам та дипломантам І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» міцного здоров’я, добра, оптимізму. Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть Вам досягти омріяної мети!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради та комунальна установа «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області» сподіваються, що учасники Конкурсу не зупинятимуться на досягнутому, а ще неодноразово проявлять себе в освітянських змаганнях.