Продовжується І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» у номінації «Історія»

Дата: 04.12.2019 10:48

03 грудня 2019 року продовжується І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Історія» на базі ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області.

Участь у фаховому конкурсі прийняли троє педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради:

- Тригубенко Наталія Олександрівна, вчитель історії ліцею № 1

Горностаївської селищної ради;

- Пилипчук Ірина Ярославівна, вчитель історії Маринського закладу

повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

- Скрипець Денис Юрійович, вчитель історії Ольгинського

закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

У перший день конкурсанти пройшли такі конкурсні випробування: «Тестування», «Методичний експромт», «Практична робота».

Учителі успішно визначали основні тенденції історичних періодів, зв’язки між історичними подіями та процесами, демонстрували сучасні освітні технології навчання та власні педагогічні ідеї (методи, прийоми роботи).

Зведений оціночний лист за результатами випробувань першого дня Конкурсу додається.

04 грудня 2019 року учасники продовжуватимуть змагання у наступних конкурсних випробуваннях: «Урок», «Методичний практикум».

Бажаємо учасникам міцного здоров’я, подальших успіхів та здійснення усіх планів!